ГЛУЗД

Вчора коломийська бригада лінійників знову вирушила на деокуповану Миколаївщину, щоб на замінованих полях та під обстрілами допомагати своїм колегам з “Миколаївобленерго” відновлювати електропостачання.

Майстра коломийської дільниці служби ліній Миколу Гаврилюка нещодавно нагородили орденом “За заслуги ІІІ ступеня”, а вчора зі своєю бригадою він вирушив на південь. 

“Мужність та раціоналізм, відповідальність та винахідливість — за 12 років в енергетиці Микола Гаврилюк не лише акумулював безцінний досвід, а й зумів сформувати неймовірну бригаду фахівців. Щодня вони обслуговують ЛЕП 35 кВ і 110  кВ, працюють у найнедоступніших високогірних районах. Куди не спроможна доїхати висотна спецтехніка, на висоті 20-25 метрів вони на страхувальних поясах ремонтують високовольтні лінії”, — повідомляє “Прикарпаттяобленерго”. 

Вони подавали перший струм на щойно звільнену від російських військ Херсонщину. 

Це вже друга ротація коломийських енергетиків на південь. Цього разу вони заступають на енергетичну вахту на три тижні, змінюючи івано-франківських колег, які працювали на миколаївському напрямку впродовж 17 днів.

Фото: “Прикарпаттяобленерго”

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери