ГЛУЗД

Львівський муніципальний мистецький центр запрошує на виставку трансферів львівських стінописів ХVI–ХIX століть. Більшість з них були оздобленням кам’яниці родини Еміновичів на вулиці Вірменській, а тепер як окремі історичні об’єкти вони заповнять галерейні зали Муніципального мистецького центру.

Твори монументального мистецтва можна знайти на стінах та стелях багатьох квартир львівського середмістя. У радянський період та в час пострадянської моди на “євроремонт” ці розписи поховали під емалями, фарбами та вагонкою.

“За допомогою досліджень та консерваційно реставраційних методів ми, реставратори, занурюємося у життя і мистецтво кожного історичного об’єкта, який понад століття приховував свою історію. Під час проведення експозиції трансферів у Львівському муніципальному мистецькому центрі ми презентуємо послідовність дій, через які відбувався кожен етап досліджень та відкриття стінописів. Розповімо, яким чином консервується об’єкт та якими є елементи наповнення цього процесу”, — пояснює ідею виставки ресторатор Василь Карпів.

Усі анонси лекційної програми “Моя квартира скинула шкіру” будуть на сайті. 

Відвідати виставку можна щодня, від 10:00 до 21:00 на вул. Стефаника, 11 (код на брамі — 27).

Фото: Львівська міська рада

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери