ГЛУЗД

Мета курсу — дати базові знання з військової справи всім охочим.

“Навчання підходить для всіх, незалежно від того залишиться людина в цивільному житті чи піде в армію. Ми з вами живемо в тотальній невизначеності, мілітаризованому суспільстві та постійній загрозі власній безпеці. Тому знання, як вижити, як надати першу медичну допомогу, як спілкуватися з військовими, як бути психологічно стійким і залишатися сфокусованим, є необхідними.

Ми розуміємо, що війна буде тривати довго, а мобілізаційні процеси, скоріш за все, посилюватимуться. Тому вважаємо своїм обов’язком навчити якомога більше людей, як захищати себе та свою сім’ю.

Звісно, це короткі курси, пройшовши їх, ви не станете справжнім солдатом. Проте вони дадуть вам більше впевненості в собі, розуміння базових принципів ведення бойових дій, надання першої допомоги, підґрунтя для подальших навчань”, — кажуть у благодійному фонді “Brave Ukrainians”. 

Для проведення тренувань залучили іноземних військових інструкторів з бойовим досвідом в Україні та інших точках світу, військових медиків та психотерапевтів. 

Програма курсу має 2 рівні, кожен з яких триває 5 днів. На першому рівні психологічна підготовка, тактична медицина і патрулювання території, базові принципи ведення бою, комунікація, орієнтування на місцевості і злагодженість роботи в команді. Другий рівень — відпрацювання тактики малих груп.

Тренування відбуватимуться на околицях Івано-Франківська. Наразі команда готує 1 га лісистої та польової території з різним ландшафтом та фортифікаційними спорудами для моделювання бойових дій.

Навчання триватиме будні від 12:00 до 18:00 та у вихідні від 10:00 до 16:00. Зараз можна записатися на перший рівень тренувань.

Найближчі дати: 25/26 лютого – 4/5/11 березня (вихідні дні), 27 лютого — 3 березня, 6-10 березня (будні дні).

Взяти участь у тренуваннях можна за добровільний внесок у благодійний фонд “Brave Ukrainians”. Реєстрація на курс військової підготовки цивільних — за посиланням.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери