ГЛУЗД

Львівські спортсмени, студенти, школярі-пластуни та місцеві мешканці за місяць зібрали понад мільйон гривень і придбали бронетранспортер. 

Дружина та сестра військовослужбовців 103 бригади тероборони Орися Дем’янюк досі не вірить, що з допомогою небайдужих придбали машину, адже від ідеї до реалізації минуло мінімум часу. 

“Ідея з’явилася від потреби. Підрозділ, де служить мій брат, на нулі, і в них нема чим вивозити поранених”, — розповідає Орися Дем’янюк. 

Бронетранспортер військові побачили на польському сайті за 125 тис. злотих. Волонтери відреагували миттєво і за місяць зібрали навіть більше за необхідну суму. Зокрема, організували благодійний забіг “Біжу по БТР”.

“107 людей були учасниками забігу, це були студенти, активна молодь і просто небайдужі люди. Усі учасники робили благодійний внесок 500 грн”, — каже студент Української академії лідерства Філіп Слабошпицький.

Після модернізації БТР поїде на Донеччину, у підрозділ 103 бригади тероборони. Основне призначення машини — евакуйовувати поранених з поля бою. 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

 

 

 

Наші партнери