ГЛУЗД

700 тисяч грн на ремонт та впровадження нових освітніх стратегій отримає дві українські школи.

На конкурс можуть подаватися заклади освіти, які зазнали ушкоджень під час окупації, і ті, які стали прихистками для ВПО від весни 2022 року. У цих школах має бути очний або змішаний формат навчання.

“Ми відберемо школи, які постраждали від повномасштабного вторгнення росії на територію України. Передусім це дві категорії закладів освіти: з деокупованих територій або близькі до зони конфлікту та ті, які приймали внутрішньо переміщених осіб, виконували гуманітарну місію тощо. Ми віримо, що всі школи потребують переосмислення шкільного простору. Це фінансування — тільки початок перетворень. А тому хочемо разом зі шкільним колективом напрацювати рішення, пропрацювати певну стратегію розвитку. Наша мета – показати школам, у яких аспектах їм критично важливо змінитися, і запропонувати такі зміни. Крім того, у рамках проєкту ми напрацюємо і опишемо модель перевтілень, яку зможуть використовувати всі зацікавлені в цьому українські школи”, — зазначає Олександр Елькін, голова ради ГО EdCamp Ukraine, член Консультативної ради з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти при Президентові України. 

Конкурсний відбір триватиме до 12 лютого. 23 лютого, після голосування фахового кола і освітянської спільноти, оголосять двох фіналістів. Взяти участь у конкурсній програмі можна за посиланням.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери