ГЛУЗД

У Сокільниках встановили польову кухню, яка зможе забезпечити обідами сотні переселенців. Відкрити її вдалося завдяки допомозі американської організації “Altruist Relief Kitchen” зі штату Аляска.

Про це йдеться в сюжеті Суспільного.

Менеджерка проєкту Аліна Тарасенко каже, щотакі кухні організація відкриває в країнах, які постраждали від війни чи стихійних лих. В Україні це перший такий намет.

“Все почалось з приїзду Люсі Лорекса, який є засновником проєкту. Це міжнародний проєкт, який відкриває кухні по всьому світу. Він шукав можливість її тут відкрити і набрав команду”, — каже Аліна Тарасенко.

Польова кухня побудована у вигляді тіпі — намету американських індіанців. Люсі Лорекс розробив креслення цього намету.

“Він особисто приїжджає з Аляски і налагоджує всі процеси і креслення, співпрацює з майстрами, це також розглядається як додаткова можливість підтримати місцевих майстрів”, — каже менеджерка проєкту.

Їжу готують без газу та електрики. Всередині є спеціальні пічки, перероблені з металевих бочок, які розпалюють дровами. Протягом дня волонтери встигають приготувати до трьохсот порцій. Усі страви — веганські. За словами Аліни Тарасенко, наступні міста, у яких планують встановити такі намети, — Харків та Одеса.

Фото: Суспільне

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери