ГЛУЗД

Львівська область стала першою, де Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко і директорка Українського жіночого фонду Наталія Карбовська провели регіональну презентацію проєкту “Вистоїмо разом”.

Мета ініціативи — вдосконалити систему підтримки постраждалих від сексуального насильства в час повномасштабної війни.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної військової адміністрації. 

У заході також узяли участь представники місцевої влади та громадських організацій, заступниця директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОВА Тетяна Крут, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівської області Тарас Подвірний. Модерували зустріч координаторка Коаліції “Львівщина-1325” та голова громадської організації “Центр Жіночі перспективи” Любов Максимович. 

Під час презентації Тетяна Крут поділилася досвідом Львівської області в реалізації Національного плану дій 1325, зокрема в галузі протидії сексуальному насильству. Вона зазначила, що очільник адміністрації Максим Козицький уже підписав розпорядження, яким затвердив обласний план заходів з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека”. 

Цей план напрацювала коаліція “Львівщина-1325”, яка є найчисленнішою в Україні, оскільки обʼєднує понад 50 представників органів державної влади, місцевого самоврядування, закладів освіти, правоохоронних органів, спеціалізованих служб, інститутів громадянського суспільства. 

Також Тетяна Крут висловила готовність до співпраці в межах презентованого проєкту, адже в умовах воєнного стану необхідно привертати ще більше уваги до належного реагування на безпекові виклики та підтримувати жінок. 

Фото: Львівська обласна військова адміністрація

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери