ГЛУЗД

22 травня на Львівщині відбулася зустріч виробників FPV дронів, представників льотних шкіл, влади та військових. Вони об’єднались, щоб презентувати можливості українських розробників безпілотних технологій, поділитись досвідом та визначити напрями майбутньої співпраці в рамках заходу “Люті пташки демo день”.

Про це повідомила Львівська міська рада. 

“Ми розуміємо, що для наближення нашої перемогти потрібно постійно удосконалювати технологію оборони — розробляти нові винаходи, вміти користуватись уже створеними. Завдання, яке ми ставимо перед собою, — зберегти людські життя. Саме безпілотники, FPV дрони, розвідувальні пристрої дають змогу рятувати людей, обороняти та відвойовувати наші території. Радий, що Львівщина приймає подію такого рівня. Для нас це вкрай важливо, адже зустріч не лише дозволяє зацікавленим особам спілкуватись між собою та вирішувати спільні проблеми, а й додає ентузіазму винахідникам і тим, хто готовий їх підтримати фінансами. Сподіваюсь, захід стане поштовхом для подальшого розвитку галузі і нових технологій, а кожен дрон допоможе воїнам боронити країну та повернутись додому найближчим часом”, — наголосив під час заходу очільник Львівської ОВА Максим Козицький. 

До зустрічі долучилося 30 виробників, зокрема розробники FPV дронів та дотичних технологій, оператори БПЛА (БПАК) та дронрейсери, представники льотних шкіл, інструктори-практики. “Люті пташки демo день” відвідало 300 учасників, серед них представники фондів, військових структур, волонтери тощо. 

«На заході свої технологічні розробки представило 30 виробників, вони тут, щоб поділитися різноманітними рекомендаціями з іншими інженерами. Доєднатись до ініціативи “Люті пташки” хотіло 200 виробників. З них ми обрали тих винахідників, які вже мають серійне виробництво, вони можуть виготовити понад 100 дронів на місяць. Але потреба фронту є значно більшою — техніка ламається майже щодня, тому її треба постійно поновлювати. Для проведення штурму та контрнаступу, наприклад, захисникам та захисницям треба значно більше безпілотників, ніж для проведення оборони. Маємо запити від військових та виробників, які готові допомагати, тому стараємось закрити цю потребу», – зауважила директорка БФ Dignitas Люба Шипович.

Захід організували координатори системи навчання і забезпечення операторів БПЛА “Victory Drones” та благодійний фонд “Dignitas” у партнерстві з Львівською обласною військовою адміністрацією. Подія є частиною масштабного всеукраїнського збору на ударні коптери “Люті пташки”. Його організували для спільної закупівлі 1000 ударних FPV-дронів українського виробництва.

Фото: Львівська міська рада 

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери