ГЛУЗД

У суботу, 3 червня, у Львові відбудеться фестиваль ретро-автомобілів “Leopolis Grand Prix”. Відвідувачі зможуть побачити автомобілі різних епох — від представників ранньої автомобільної індустрії до 70-х, 80-х і 90-х років.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Фестивалі ретро-автомобілів є чудовою нагодою поспілкуватись з ентузіастами, колекціонерами й експертами цієї індустрії. Окрім того, відвідувачі фестивалю матимуть унікальну змогу за донат 200 гривень проїхатись разом з власником ретро-автомобіля історичною трасою “Львівський трикутник”.

Серед учасників фестивалю:

  • ретро-автомобілі авто-фан-клубу “ЗАЗ-Козак” та десятків інших ретро-клубів України та Європи;
  • джип-клуб 4х4;
  • експонати з Київського військового музею;
  • спорткари 1990-х та 2000-х років та автоклуб “Лео Львів”;
  • спеціальні гості — байкерські клуби “Хулігани”, “Десятка”, Harley Davidson, Lions.

У  програмі  заходу також: показові  виступи  від  ДСНС  України  у Львівській області, майстер-класи з керування квадрокоптерами, курс домедичної допомоги, майстер-клас з військовій амуніції від Школи воїна, а також виступи музичних гуртів, майстер-класи для дітей, флорбол та зона фуд-кортів.

Цьогорічний Leopolis Grand Prix буде не стандартним — вхід для відвідувачів вільний, натомість за допомогою додаткових активностей будуть збирати кошти для закупівлі броньованого реанімобіля для військових медиків.

Реєстрація для учасників виставки з авто за посиланням.

Фото: Leopolis Grand Prix Festival

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

 

Наші партнери