ГЛУЗД

Мобільна лабораторія дає змогу медикам бути ближчими до людей, які мають намір здати кров, а також тих, хто її потребує.

Перший в Україні автобус такого типу функціонує у Львівській області, інформує пресслужба ЛОВА.

Минулого місяця його передав Центр крові у Стокгольмі. Всередині є медичні ліжка, технічне обладнання, необхідне для забору крові та здійснення лабораторних аналізів. Одночасно донорами тут може бути чотири особи. Медична бригада складається з лікаря, лаборанта та лікарів-трансфузіологів.

“Цей автобус працюватиме в основному в області, де є потреба в регулярному заборі крові. Щодо майбутніх виїздів, то ними займаються волонтери одного з благодійних фондів Львівщини, які напрацьовують напрямки та маршрути для максимально ефективного використання транспортного засобу”, — сказав директор Львівського обласного центру служби крові Ярослав Дяків.

У благодійному фонді “Із янголом на плечі” повідомили, що найближчим часом планують скерувати автобус у Самбір, Городок та Жовтанці. Про дати та години роботи транспорту в цих та наступних населених пунктах області можна дізнатися на офіційній сторінці служби крові та благодійного фонду.

Фото: Львівська ОВА

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери