ГЛУЗД

На території області розгорнули 8 мобільних та 126 стаціонарних “Пунктів незламності”.

Такі цифри зазначила у відеозверненні голова ОВА Світлана Онищук.

“Пукти незламності” — це новий проєкт підтримки людей, допомога населенню у разі довгострокової відсутності електроенергії. У спеціально облаштованих наметах можна зігрітися, зарядити телефон, скористатися інтернетом та випити гарячого чаю. Також тут можна буде дізнатись, де працюють найближчі заправка, банківське відділення, аптека чи магазин.

Спеціально для дітей у цих пунктах створені ігрові куточки із розвивальними іграми та розмальовками, щоб малеча могла цікаво провести час і зігрітися.

Мобільні “Пункти незламності” розгорнули рятувальники, і розташовані вони в місті Івано-Франківськ на Вічевому майдані та вулиці Франка, 6. Також у центральних частинах міст Коломия, Калуш, Надвірна, Яремче, Косів та селищі Верховина рятувальниками розгорнули по одному мобільному “Пункті незламності”.

Іще 126 стаціонарних “Пунктів незламності” будуть працювати при обласній та районних адміністраціях, при школах та в будівлях ДСНС, де також є всі базові послуги, як і у мобільних пунктах.

Додатково рятувальники в оперативний розрахунок ввели два  мобільних пункти обігріву на базі шасі ЗІЛ-131 (кунг), які залучатимуть за необхідності.

Адреси “Пунктів незламності” можна дізнатися на сайті.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери