ГЛУЗД

Вчора, 23 листопада на Миколаївщину вирушили 9 прикарпатських енергетиків, щоб допомогти колегам з “Миколаївобленерго” у відновленні електропостачання. Там працюватиме бригада коломийської та івано-франківської дільниці служби ліній під керівництвом майстра Миколи Гаврилюка, повідомляє Прикарпаттяобленерго.

Одразу три автомобілі буде задіють у аварійно-відновлювальних роботах на півдні. Працюватиме прикарпатський енергетичний десант своїми інструментами та з застосуванням власного спецтранспорту і привезених матеріалів, що дуже важливо для відновлення проводів високовольтних повітряних ліній 110 кВ, які значно постраждали від тривалих ворожих обстрілів у прифронтовій області. 

Бригада “Прикарпаттяобленерго” працюватиме в Миколаївській області орієнтовно близько двох тижнів, допомагаючи ремонтувати зруйновані електромережі. А вже днями на звільнену частину Херсонщини вирушить ще одна бригада, які зголосилися допомогти енергетикам “Херсонобленерго” відновлювати майже на 90% знищену енергосистему. 

В цю нелегку для всієї України годину, коли ненаситний ворог-терорист продовжує знищувати нашу енергетичну інфраструктуру, цинічно створюючи цілковитий блекаут на порозі холодної зими, маємо триматися разом! Пишаємось кожним українським енергетиком, який щодня працює на виснаження, рятуючи кожного з нас від пітьми та холоду!”, — йдеться у повідомленні Прикарпаттяобленерго.


А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери