ГЛУЗД

Нещодавно в Івано-Франківську ОДА завітав відомий французький піаніст-віртуоз Максим Зеккіні та фотограф Жюльєн Кресп.

Максим Зеккіні зізнався, що українська культура для нього дуже цікава. Цього разу значну частину його виступу лунатимуть  українські пісні. Також піаніст планує зустрітися з прикарпатською молоддю, поділитися своїм багатим досвідом та провести безкоштовний майстер-клас. Музикант розповів, що тепер українські пісні лунають практично на кожному з його концертів у різних куточках світу. 

Знаний фотограф Жюльєн Кресп минулого разу працював над проєктом “Діти війни”. У жовтні в багатьох містах Франції відбулися виставки світлин, зроблених в Івано-Франківській області. Під час презентацій фотограф не тільки привертав увагу до війни в Україні, а й збирав кошти, за які вдалося придбати генератори для кількох інтернатних закладів Івано-Франківщини. Цього разу Жюльєн планує створити новий проєкт під назвою “Жінки війни”.

“Попри війну, ми маємо й надалі культурно збагачуватися. Я надзвичайно вдячна нашим французьким друзям за постійну підтримку України та Прикарпаття зокрема. Дякую, що в цей важкий час вони солідарні з нами. Завдяки їм ми усвідомлюємо, що не самі в цій війні. Впевнена, такі зустрічі стануть початком нових французько-українських відносин”, — повідомила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук. 

Фото: Світлана Онищук

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери