ГЛУЗД

У Самборі завершують проєкт перетворення громадського будинку на простір для проживання понад 100 внутрішньо переміщених осіб. Це приміщення колишньої поліклініки, яке багато років не використовували. Будинок має три поверхи та майже 800 квадратних метрів.

Загальна кошторисна вартість будівництва становить майже 23 мільйони гривень. На цей проєкт не витратили жодної копійки з обласного чи місцевого бюджетів. Реконструкцію запланували відповідно до Меморандуму про співпрацю між Львівською ОВА, Мальтійською службою допомоги і Самбірською міською радою.

“Тут повністю замінили інженерні мережі, замінили вікна на енергозберігаючі, відремонтували покрівлю, облаштували кімнати, утеплили фасад, облаштували пожежну сигналізацію та систему мовленнєвої системи оповіщення про пожежу, блискавкозахист, відеоспостереження загальних зон, є Wi-Fi-мережа”, — повідомляє Львівська ОВА. 

У всіх кімнатах будівлі є ліжка, матраци, шафи, тумбочки, а на кожному поверсі — їдальні, душі, санвузли.

Зараз там завершують налаштування та пусконалагоджувальні роботи інженерних мереж, і вже невдовзі зможуть заселитися внутрішньо переміщені особи. У майбутньому цю будівлю будуть використовувати як готель для юних спортсменів.

“Всього лиш за пів року нам вдалось відремонтувати приміщення для комфортного проживання ВПО. Це було нелегко, адже ми працювали навіть у період відключення електроенергії. Місцеві жителі знають, що це приміщення роками не функціонувало, а зараз від колишньої будівлі залишились лише стіни. Тут повністю замінили дах, вікна, підлогу. Все – для комфортного проживання людей. Переконаний, що це не останній наш проєкт на Самбірщині”, — розповів директор Мальтійської служби допомоги в Україні Павло Тітко.

Фото: Львівська ОВА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери