ГЛУЗД

Дев’ятий рік тернопільський ортопед Сергій Гаріян ставить на ноги українських бійців. Щодня має по 30 операцій. 

Сергій Гаріян оперує бійців від 2014 року і каже, що з початком повномасштабної війни навантаження на лікарню зросло вдвічі — клініка почала приймати бійців і цивільних, яких привозять евакуаційними потягами.

З усіх пацієнтів, яких оперують, 70 % — військові, а 30 % — цивільні.

“Ми беремося за випадки, які треба важко і довго лікувати. Чим важчий випадок, то тим більше він наш”, — каже лікар у коментарі Суспільному. 

За останній рік у відділенні зробили майже три з половиною тисячі операцій. У середньому це 100 оперативних втручань щотижня. У січні цього року лікарі прооперували 400 людей.

“Ми всі любимо свою роботу. Ми розуміємо, що ми робимо, якщо ми в тилу, то ми маємо робити свою роботу надзвичайно якісно для того, щоб швидко повертати до нормального тих пацієнтів-військових, які постраждали від війни. У мене зіркова команда лікарів молодих, освічених, вмотивованих, фізично сильних, які бажають, хочуть і можуть працювати, це дуже важливо”.

Сергій Гаріян — заслужений лікар України. У серпні минулого року отримав Орден Святого Пантелеймона, який лікарі називають “медичним оскаром”. Проте говорить, що найціннішими є подяки бійців, яких він зміг поставити на ноги.

Фото: Суспільне

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери