ГЛУЗД

Картину, на якій зображено маки, вирішили розіграти серед глядачів за донати, а на зібрані кошти закупити далекоміри для підрозділу Нацгвардії, який виконує бойові завдання на сході України.

“Як би я не старався зробити доволі світлу картину, виглядає дуже моторошно. Але навіть у такий час народжується справжнє мистецтво, яке відповідає життєвим обставинам. Це нагадування всім нам — ми повинні пам’ятати тих хлопців, які воюють на фронті, які загинули, щоб пам’ять про них була вічно у живих квітах”, — сказав Андрій Саган під час ефіру, пише Наш День 

За декілька тижнів телеглядачі задонатили близько 57 тисяч гривень. За них закупили 5 далекомірів нацгвардійцям. Ведучі програми передали їх особисто в руки художнику Андрію Сагану.

“Лазерні далекоміри є дуже необхідними. Адже в умовах бойових дій дозволяють вирішувати важливі бойові завдання, зокрема проводити розвідку місцевості та об’єктів противника, визначати координати цілей та коригувати вогонь, — розповів нацгвардієць Андрій. — Вдячні всім, хто пожертвував кожну гривню. Завдяки вашій допомозі наші бійці наближають перемогу”.

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

 

 

Наші партнери