ГЛУЗД

Прямо в магазині можна обрати песика або котика за фото та інформацією про нього, а також отримати консультацію з догляду та подарунковий бокс. 

Про це повідомляє пресофіс всеукраїнської мережі зоомаркетів MasterZoo.

У частині магазинів MasterZoo встановили стенди з фото та інформацією про тварин, яку надають притулки та перевіряють спеціалісти.

Приходиш в зоомагазин, читаєш оголошення та обираєш собі надійного чотирилапого друга.

Консультанти розповідають про тонкощі поводження та догляду за обраним пухнастиком.

MasterZoo надає подарунковий бокс, у якому підібрані ласощі та засоби для догляду за кішкою чи собакою для комфортної адаптації та підтримки тварини в новій сім’ї. 

Через декілька днів обранець прибуде до тебе.

Якщо, раптом, стосунки з твариноб не склались, то є змога сконтактувати з притулком та повернути її. 

«У той час, як більшість притулків для тварин перебувають на межі виживання, ми не могли залишитися осторонь й, окрім щомісячної благодійної допомоги, прийняли рішення організувати проєкт з адопції, який буде закривати не лише точкові потреби, а вирішувати питання безпритульних тварин системно. Ми хочемо привернути увагу суспільства до проблеми безпритульних тварин та популяризувати “усиновлення” чотирилапих небайдужими українцями. Проєкт стартував на початку цього року, і ми будемо робити все можливе, аби він тривав на постійній основі», – коментує співвласниця і голова наглядової ради сімейної компанії Suziria Group, засновниця найбільшої всеукраїнської мережі зоомаркетів MasterZoo Поліна Кошарна.

Проєкт з адопції тварин працює вже у 25 зоомагазинах і його планують розвивати, адже на сьогодні в MasterZoo 132 магазини по всій країні. Уже два песики знайшли люблячі сім’ї та нові домівки.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери