ГЛУЗД

Студентська організація American Students for Health університету штату Нью-Йорк у Стоун-Брук зібрала кошти на сучасний веносканер для лікування новонароджених діток Центру неонатології дитячої лікарні святого Миколая у Львові. Саме такої допомоги щодня в Центрі потребує до 30 немовлят.

Про це повідомляє Львівська міська рада.  

Один з організаторів цього збору — 19-річний студент Даніель Разгоняєв, який народився у США, але за походженням українець. Він дуже хотів допомогти, тому з друзями оголосили збір. Усі гроші вони передали у БФ “Крила надії”, щоб придбати це обладнання.

Веносканер “AIMVEIN PRO 2.0 PLUS” — це апарат, що потрібен для візуалізації кровоносних судин у дітей, зокрема новонароджених, під час забору крові чи венепункції. Сканування дає змогу мінімізувати біль і травматизацію під час таких процедур.

“Настуні, крихітній дівчинці, вже трішки більше двох тижнів. Після народження у дитини розвинулось одне з найтяжчих захворювань неонатального періоду — синдром аспірації меконію. Її лікування триває, і зараз дівчинка вчиться дихати та їсти самостійно. Кожні кілька днів Насті встановлюють катетер для введення необхідних ліків. А веносканер —  це можливість зменшити кількість проколів та біль, якого може завдавати процедура для крихітки”, — пояснюють у Центрі неонатології дитячої лікарні святого Миколая Першого медоб’єднання Львова.

Фото: Львівська міська рада

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери