ГЛУЗД

Дмитро втратив праву руку на фронті, але вже за тиждень повернеться туди з біонічним протезом. У Національному реабілітаційному центрі “Незламні” встановили біонічну руку бойовому медику. 

Про це пише Львівська міська рада.

“В мене пів року не було кисті, а тепер вона в мене є. Це неможливо зрозуміти людині, в якої дві руки”, — каже Дмитро.

Дмитру 27, він — ортопед-травматолог. У лютому рятував поранених на Київщині, після її звільнення поїхав на передову. Під час чергової спецоперації Дмитро втратив праву кисть. Це означало, що він більше ніколи не візьме до рук скальпеля. 

Загалом, щоб урятувати м’язи передпліччя та довжину кінцівки, Дмитрові зробили п’ять операцій у трьох різних містах. За цей час він устиг одружитися і точно вирішив: щоб далі жити та захищати Батьківщину, йому потрібен найкращий протез. Тому приїхав у Національний реабілітаційний центр “Незламні” Першого медоб’єднання Львова.

Протезисти встановили медику біонічну кінцівку українського виробника Esper Bionics. Її для хлопця придбала ІТ-компанія Symphony Solutions. Дмитро став другим, хто отримав такий протез у центрі “Незламні”.

Тепер він проходить реабілітацію та вчиться жити з новою рукою. Уже друкує SMS у телефоні, бере горнятко з кавою та дістає навушники. За тиждень тимчасову конструкцію протеза замінять на постійну, а Дмитро знову поїде на передову боротися за життя наших захисників і захисниць. 

Фото: Львівська міська рада

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери