ГЛУЗД

Нову книгу “Тернопіль, намальований світлом” 5 лютого в Центральній міській бібліотеці представив тернопільський краєзнавець Тарас Циклиняк. Це 12-та частина із серії книг “Дитинство Тернополя”. Книга-фотоальбом складається зі старовинних світлин міста кінця ХІХ — початку ХХ ст.

Видання можна було придбати під час презентації, вторгованіі кошти використають на потреби 77 бригади ЗСУ, у якій служить Тарас Циклиняк. На подію він прийшов разом з побратимами. 

“Чесно кажучи, не розраховував на можливість бути на презентації, тому я дуже вдячний побратимам, що ми разом з ними сьогодні і змогли організувати цю зустріч”, — каже краєзнавець.

“Тернопіль, намальований світлом” — це каталог зі 160 кольорових поштівок. Тираж невеликий, друк тривав близько трьох місяців. Тарас Циклиняк щиро вдячний колекціонеру Віктору Кияшку, який безкоштовно надав унікальні світлини для книги зі своєї приватної колекції.

“Роботи фотографів, які я використав вважаю шедеврами. Я займався фото і розумію, наскільки із чуттям зробленоі знімки, як це сфотографовано з розумінням того, як це мають розглядати, ще й розуміючи, що це технічно було складно зробити в ті часи”, — розповідає краєзнавець.

Тарас Циклиняк розповідає, як обрав назву видання.

“Тернопіль, намальований світлом” — як можна краще назвати світлини про рідне місто? Це книга, яку не треба багато читати. Ви можете просто розглядати фото з будівлями, вдивлятися в обличчя людей, яких вже не існує, але пам’ять — це дуже цінно”, —зазначає автор.

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери