ГЛУЗД

Об’єднати сили задля подолання бар’єрів — це завдання кластера “Безбар’єрна Буковина”, який створили в Чернівецькій області. 

“З громадськими, міжнародними благодійними організаціями ми співпрацюємо в багатьох напрямах. Серед них, зокрема, підтримка і допомога ВПО. Надалі хочемо посилити співпрацю щодо створення безбар’єрного середовища в нашому регіоні. Це стосується всіх сфер. Маємо об’єднати зусилля, щоб якомога швидше стати країною рівних можливостей”, — повідомила заступниця керівника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк.

До кластера увійшли представники обласної влади, військової адміністрації, міжнародних благодійних організацій та місцевих громадських організацій. Його мета, зокрема, забезпечити доступність транспортних послуг для осіб з особливими потребами, створити систему денних центрів перебування для осіб та дітей з інвалідністю. Також надаватимуть психологічну допомогу сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю, забезпечуватимуть архітектурну доступність закладів, моніторитимуть місця компактного проживання та громадських будівель на доступність.

Фото: Чернівецька ОВА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери