ГЛУЗД

Місцевий меценат Леонід Мороз зробив подарунок Хотинській школі № 1, у якій навчався його син, захисник Василь. Батько облаштував сучасний освітній простір (зроблено ремонт класу та придбано десять нових комп’ютерів і мультимедійну інтерактивну дошку для учнів). 

Про це повідомляють у Чернівецькій обласній раді.

На стіні класу повісили портрет Василя Мороза та зображення його ордену. Як розповіли під час відкриття освітнього простору, Василь був ерудованим учнем та добре знався на комп’ютерній техніці. Тож такий вчинок батька — пам’ять про гідного сина. 

Хотинчанин Василь Мороз — учасник АТО від 2015 року, гранатометник. Від початку широкомасштабного вторгнення росії був на передовій. 

«Завдяки таким хоробрим воїнам, як Василь, наші школи уціліли, а не стали руїнами, як на окупованих територіях, і діти мають можливість навчатися у гарних умовах. А завдяки його татові Леоніду, патріотизмом якого я ще змалку захоплювався, ще й отримали сучасний комп’ютерний клас. Вічна слава воїну. Шана батькам Героя та всім, хто захищає Україну», — сказав військовослужбовець, учасник бойових дій Євген Ліскун.

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери