ГЛУЗД

Superhumans Center — це сучасна клініка, де військові та цивільні українці, травмовані внаслідок війни, зможуть отримати протези, зробити операції з реконструкції обличчя і тіла, пройти реабілітацію, а також відновитися психологічно.

“Відкриття Superhumans Center заплановане на весну. Але Центр реабілітації, протезування та реконструктивної хірургії готовий почати працювати з майбутніми пацієнтами швидше, адже до кожного застосовуватимуть персональний підхід. Наші захисники та захисниці, а також мирні жителі, які постраждали через війну і потребують протезування, реконструктивної хірургії чи реабілітації, уже можуть ставати в чергу для отримання допомоги у Superhumans Center!”, — повідомив керівник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Superhumans Center — це альтернатива державній системі протезування. Наразі формують базу майбутніх пацієнтів. Щоб до неї потрапити, необхідно заповнити анкету на сайті проєкту і бути готовим працювати.

У Львові працює ще один реабілітаційний центр — Unbroken, де вже протезують і лікують українських військових та постраждалих від війни цивільних українців.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери