ГЛУЗД

27 грудня в Музеї-Арсеналі Львівського історичного музею відбудеться відкриття виставки мистецького проєкту “АртБроня”. Бронеплити отримують друге життя у вигляді артоб’єктів, а їх реалізація дає змогу волонтерам закривати потреби армії.

Про це повідомляє Львівська міська рада. 

Збройні сили України передали “відпрацьовані” бронеплити, які вже успішно виконали свою місію в бою — зупинили ворожі кулі й осколки. Відомі українські митці перетворили ці бронеплити на артоб’єкти з ексклюзивними історіями. Одним з них є ікона “Архистратиг Михаїл”, створена з благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

“Моторошні сліди від куль, що ці плити зупинили, розповідають цю історію краще за будь-які слова. Так само й мистецтво вміє розповідати історії та викликати емоції без слів. Тому ми поєднали броню і мистецтво, щоб кожен у світі зміг зрозуміти та відчути важливість життя кожного українця”, — розповідає ініціатор та керівник проєкту “АртБроня” Олександр Ковальчук.

До 17 січня всі охочі зможуть ознайомитись з артоб’єктами  в Музеї-Арсеналі Львівського історичного музею за адресою: вул. Підвальна, 5.

Більше про проєкт — за посиланням

Фото: Львівська міська рада

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери