ГЛУЗД

У Першому добровольчому хірургічному шпиталі на Прикарпатті створили палату для захисниць. Перша пацієнтка в ній — Дарія (позивний – ДШБ), яка від липня захищає Бахмут.

“Дуже багато жінок воюють за Україну і разом із чоловіками виконують важкі бойові завдання. Ми вирішили, що в хірургічному відділені шпиталю варто створити окрему палату для пацієнток-захисниць! Щоб жінкам було комфортно перебувати на лікуванні, ми виділили найкращу і найбільшу палату медичного закладу (з покращеним умовами)”, — описують медики.

Нещодавно в палаті поселилася перша пацієнтка Дарія, позивний ДШВ. 

Дівчина потрапила в шпиталь з діагнозом переохолодження кінцівок.

Захисниця родом із Чорнобаївки. Після п’яти місяців окупації Херсонської області вирішила йти воювати. Від липня бере участь у воєнних операціях, захищаючи Бахмут.

Сім днів в окопі при температурі повітря -11 градусів. Спочатку захисниця не звертала уваги на те, що взагалі не відчуває ніг. Тільки коли з’явився нестерпний біль і стало неможливо повноцінно рухатися, розповіла командиру про проблеми зі здоров’ям.

“Одного разу проснулася від того, що мене сильно болять пальці рук. Терпіла холод, бо я стрілець-санітарка і не могла залишити своїх побратимів”, — згадує Дарія.

Медики закладу кажуть: якщо вчасно не надати допомоги при переохолодженні кінцівок, то наслідки можуть бути серйозними. “Ми призначили знеболювальні та антибіотики. Періодично робимо перев’язки й уважно стежимо за її здоров’ям”, — каже лікар-травматолог Руслан Бажалук.

Загалом у хірургічному відділенні шпиталю є п’ять палат, у кожній гарячий душ.

Фото: Перший Добровольчий Хірургічний Шпиталь

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери