ГЛУЗД

Кулеметниця 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Оксана Рубаняк (Ксена) видала збірку віршів “Назустріч смерті”.

“Рік повномасштабної війни зі злом, темрявою, окупантом. Це рік жаху, втрат, руйнацій. Багатьох немає. Вони зустріли її. Багато, на жаль, на шляху до неї. Багато — це не кількість, бо ціна свободи неосяжна”, — написала Оксана Рубаняк.

Збірку поезій “Назустріч смерті” видали тиражем 1 000 примірників. Вірші, опубліковані в ній, кулеметниця Ксена писала на фронті.

“У бліндажах та окопах, під час артилерійських обстрілів та стрілкових боїв, наступів та штурмів — у голові були різні думки. Коли ж я потрапляла у спокійніше місце — записувала все на аркуш, щоб потім поділитися зі світом. Я мусила поділитися побаченим з вами”, — пише військовослужбовиця.

Один із найперших примірників Оксана Рубаняк підписала в окопі. Книги в електронному PDF-форматі кулеметниця надсилатиме людям, завдяки яким книга з’явилася на світ.

“Через масові обстріли, постійні відключення світла та відсутність часу для роботи з видавництвом видання збірки затрималося. Я довго думала, як організувати продаж, комунікацію та відправлення. Та коли поряд друзі, неможливе стає реальним. Я маю найкращих у світі людей”, — ідеться у дописі.

Придбати збірку поезій Оксани Рубаняк “Назустріч смерті” можна на її сайті. Всі вторговані гроші військовослужбовиця спрямує на закупівлю амуніції для її підрозділу.

Фото: Оксана Рубаняк

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери