ГЛУЗД

Під гаслом «Наповни банк крові – наповнюйся культурою!» у Львові стартує акція «Наповнення»: заклади культури Львова пропонують відвідування вистав, виставок, концертів і екскурсій у подяку за донорство крові для військових та цивільних.

Про це повідомили у Львівській міській раді. 

“Наповнення” є ініціативою Інституту стратегії культури, яку втілюють спільно з Львівською міською радою, Першим медичним об’єднанням Львова та міськими інституціями культури. Ця акція є відповіддю культурної спільноти Львова на непрості виклики часу і має на меті звернути увагу громадськості на нестачу запасів у Банку крові та мотивувати донувати кров для військових.

Серед закладів культури, які пропонують донорам завітати на їхні події: театри “І люди, і ляльки” та “Слово і голос”, театр Лесі Українки, театр імені Леся Курбаса, Перший театр, Львівський театр ляльок; Львівський органний зал, музеї “Територія терору”, Музей Соломії Крушельницької, Музей Станіслава Людкевича, Дім Франка, Музей народної архітектури і побуту, а також “Я Галерея” у Львові. 

Щоб долучитися до акції “Наповнення”, потрібно:

— Підготуватися до донорства крові. Уважно прочитати абсолютні й тимчасові протипоказання до донорства крові. За кілька днів перед донацією важливо дотримуватись певних правил харчування. 

— Завітати в Міський банк крові Першого медичного об’єднання Львова на вулиці Миколайчука, 9. Для кровоздачі донору потрібно мати із собою паспорт та ідентифікаційний код (якщо ID-картка, то довідку про місце реєстрації). Забір крові відбувається за попереднім записом: +38 (066) 018 09 19 або +38 (067) 118 09 19.    

— Після донації волонтери на локації вручать донору флаєр “Наповнення”, і донор зможе обрати з переліку заклад культури та подію, яку хоче відвідати. Одна донація — один флаєр. Залежно від події її може відвідувати більш ніж одна особа. На флаєрі буде вказано обрану дату та подію, і це вхідний квиток на захід.

— Відвідуючи подію, необхідно пред’явити флаєр “Наповнення”.

Акція триватиме два тижні, від 21 лютого до 7 березня, втім організатори не заперечують, що проєкт продовжать.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

 

Наші партнери