ГЛУЗД

10 травня, о 18:30, у Тернопільському драмтеатрі розпочнеться ювілейний концерт “Відчинилося життя” за участю оркестру Львівського національного театру ім. Марії Заньковецької під орудою Народного артиста України Богдана Мочурада і незрячих солістів з різних куточків України.

Виступ оркестру з незрячими солістами є складним через фізичну неспроможність виконавців бачити диригентську паличку. Заньківчани знайшли алгоритм розв’язання цієї проблеми, зумівши робочий накал і адреналін трансформувати в експресію та емоційну насолоду. Саме тому оркестр Заньківчан перший (і поки що єдиний!), хто погодився на сміливий та інноваційний експеримент під назвою “Відчинилося життя”, об’єднуючи засобами мистецтва всю Україну і приваблюючи виконавців з-за кордону вже 15 років поспіль.

«Запрошуємо разом з музикантами і співаками провести чудовий весняний вечір і відсвяткувати 15-річчя концертного проекту “Відчинилося життя” та підтримати Збройні сили України! Глядачів очікують живий звук, цікаві дуети та несподівані рішення, атмосфера драйву та експресії. А ще — незабутні враження і тривалий післясмак! Гарний настрій і позитивні емоції гарантовані всім!», — повідомили організатори.

У програмі концерту — українські та світові хіти, популярні мелодії, оркестрова музика, авторське виконання пісень війни.

Квитки можна придбати за посиланням.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери