ГЛУЗД

У центрі культури та дозвілля Тлумацької міської ради запрацював дитячий та молодіжний простір для внутрішньо переміщених і місцевих дітей. 

“Тлумацька територіальна громада від початку повномасштабної війни приймала, забезпечувала усім необхідним  переселенців. Щиро втішена, що облаштований такий дитячий простір, де організовуватиметься цікаве та змістовне дозвілля для українських діток. Тут відбуватимуться творчі дні, різнопланові майстер-класи, розважальні та інші  цікаві культурно-мистецькі заходи”, —  повідомила заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко. 

Також тут облаштували дві інтерактивні кімнати відпочинково-навчального та розважально-спортивного спрямувань завдяки благодійному фонду “Рокада”. Агенція ООН у справах біженців забезпечила засобами комунікації, меблевими стінками, необхідними столами, стільцями, пуфами, телевізором, ноутбуками, більярдним столом, окулярами віртуальної реальності та іншим. За кошти місцевого бюджету проведено ремонти цих приміщень. 

Фото: Івано-Франківська ОДА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери