ГЛУЗД

29 січня о 12:00 відбудеться церемонія відкриття чемпіонату з баскетболу серед аматорських дорослих команд Прикарпаття. Проходити він буде у спортивному залі Католицького ліцею ім. Василія Великого. 

“Ми займаємося проведенням змагань з 2014 року, але такий маштабний турнір буде вперше. Ми залучаємо ЗМІ, партнерів та спонсорів. Усі команди будуть мати форму. Наша мета відновити регулярні змагання та зібрати 100 тисяч гривень для допомоги ЗСУ. На офіційному відкритті буде запрошений мер міста Руслан Марцінків”, — зазначив організатор Руслан Боронило. 

Учасники ігор у неділю будуть визначені на суддівському семінарі, який відбудеться 25 січня – буде проведено жеребкування.

Щотижня у суботу і неділю буде по 4 гри у залі Католицького ліцею та манеж КФВ будуть проходити ігри. Судді будуть від Федерації Баскетболу України. Планують завершити чемпіонат до Дня Міста Івано-Франківська. Участь у грі будуть брати 9 команд з Івано-Франківська та області: Говерла-2, Станіславів, Калуш-ПНУ, Harazd, Болехів, Favorit Motors, Reftors, BDL та Франківськ.

Фото: Руслан Боронило

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери