ГЛУЗД

Усі військовозобов’язані повинні звернутися до Територіального центру комплектування (ТЦК) та соціальної підтримки (СП), щоб уточнити військово-облікові дані, незалежно від того, чи отримали повістку.

Військовозобов’язані громадяни під час воєнного стану мають носити із собою документи, що посвідчують особу і військово-облікові документи, і на вимогу уповноважених осіб спільних патрулів надавати їх для перевірки. Також військовозобов’язані, які прибули в Івано-Франківську область для проживання з інших регіонів, повинні звернутись до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, щоб стати на військовий облік.

“Серед військовозобов’язаних, як прикарпатців, так і внутрішньо переміщених чоловіків, є чимало тих, хто порушує вимоги законодавства про військову службу та військовий обов’язок. Військовослужбовцям ТЦК та СП доводиться проводити додаткові заходи з оповіщення, зокрема і в громадських місцях, та особисто нагадувати таким особам про їх обов’язок”, — повідомляє Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки. 

Фото: Canva

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери