ГЛУЗД

Компанія «Alfa Liberty»  існує майже рік, і за цей час команда опрацювала більше двох тисяч об`єктів. Фірма працює в чотирьох областях – Івано-Франківській, Чернівецькій, Тернопільській та Закарпатській. Офіси знаходяться у Коломиї, Косові та Чернівцях.

«Alfa Liberty» пропонує такі види послуг: покрівельні матеріали, громовідводи (блискавкозахист), водостічні системи, металопластикові вікна та двері, меблі з масиву та епоксидної смоли. Також компанія може забезпечити бригади майстрів, які виконують всі роботи, пов`язані із вищенавединими послугами.

Встановлення громовідводів є однією з особливостей компанії, розвиткові якого працівники приділяють неабияку увагу. Про важливість громовідводів розповів менеджер по роботі з клієнтами Любомир Дем`янчук:

 “У Європі кожен будинок обладнаний громовідводною системою, але наше суспільсто не розуміє важливість цього. До прикладу: людина протягом життя в будинок вкладає приблизно 100 тис. доларів, ціна громовідводу – 300 доларів. Такий матеріал як бляха дуже добре притягує грім, і будинок легко загоряється, а з відповідним захистом цього можна уникнути. Тобто, грубо говорячи, за 300 доларів можна зберегти все майно. Але, на жаль, люди не хочуть цього розуміти».

Працівники компанії надають консультації з найменших питань, які виникають у клієнтів, допомагають  з вибором покрівельних матеріалів.  «Alfa Liberty» використовує здебільшого матеріали європейських виробників, бо, за словами працівників, українська продукція не дотягує по якості. Бригад приблизно сімдесят, працюють вони під керівництвом виїзного менеджера та власника Косівського відділення Михайла Довганюка, також власника і засновника Володимира Гуровського. Працівники добре володіють інформацією про матеріали та їхню якість, знають всі тонкощі та специфіки ринку.

«Ми стараємось співпрацювати і працюємо із європейськими виробниками, але люди не досить обізнані в цій продукції. От, наприклад, приходить клієнт і хоче продукції німецького виробника. Але в Німеччині є три виробники, і зрозуміло, що це різна політика цін і якості: одна бляха, припустимо, італійського виробника може бути якіснішою, ніж певна німецька. Тому ми максимально розповідаємо клієнтам про різні матеріали, їхні недоліки чи переваги, а вони вже самі обирають», – розповідає менеджер по роботі з клієнтами Руслан Іванюк.

Компанія «Alfa Liberty» розвивається, працівники відвідують різні семінари. Нещодавно були учасниками щорічної виставки будівельних виробників «Іnter Build Expro», де обмінювалися досвідом та встановлювали нові зв`язки.

  Словом, невеличка команда працівників може зробити великомасштабну і якісну роботу, виконати будь-яку забаганку клієнта професійно.

Фото: Оксана Санагурська

Наші партнери