ГЛУЗД

Днями FRANCO-театр представив коломиянам прем’єру, цього разу комедійного жанру – “Багіні” за п’єсою Наталі Уварової.

Валька та Оксанка – сільські дівчата, одна красива, інша – розумна, бо працює бухгалтеркою у сільраді, а то не просто так. Та все би нічого, але в село повертається Танька. Панянка красива і одразу по приїзду займає посаду секретарки при тій же сільраді. Дівчата сполошилися та  прийшли в гості до Тетяни, явно не дружньо налаштовані.

Сільські красуні помічають щось неладне та сповіщають спільну подругу Аню, яка вже встигла перетворитися у домохазяйку, ніби Тетяна має плани на її чоловіка Михайла.

Оця банда озлоблених жінок вривається у домівку Тетяни, щоб покарати її за те, що вона чужих чоловіків забирає. Вже в ході діалогу розуміють, що то не Тетяна до Михайла залипає, а з чіткістю навпаки.

І тут тиха і миролюбива Анька, яка душі не чує у своєму чоловікові виганяє його з дому, не сила їй терпіти цього гульбанства.

Та й Тетяна нарешті розповідає дівчатам чому ж вона повернулася у село після сонячного Херсону. Олька з Валькою давай і собі виливати душу. Все це, звісно, не на сухе горло…

 

Кожна сцена впродовж вистави супроводжується музичним виконанням когось з багінь під акомпонемент кавер-бенду “CHOKOLATE” і з танцювальним супроводом. Атмосферні дівчата (так їх називають у колективі) мають дещо нетипові сценічні костюми, чим теж дивують глядача.

В кінці вистави увесь творчий колектив привітав засновницю та керівницю FRANCO-театру Ірину Ярмоленко із Днем народження.

Актори FRANCO-театру запрошують вас переглянути виставу “Багіні” 14 жовтня о 18:00 та казку Маленька Баба Яга 14 жовтня о 14:00 год та 17 жовтня о 13:00 у мистецькому центрі “Світовид”.

Наші партнери