ГЛУЗД

“Коломияводоканал” просить міську раду підвищити тариф на воду

КП “Коломияводоканал” звернулося до голови, депутатського корпусу та виконавчого комітету Коломийської міської ради з проханням підвищити тариф на водопостачання й водовідведення. Пояснюють це тим, що чинний тариф є нерентабельним і підприємство працює в збиток.

“Тарифи розраховували на 2019 рік, у зазначених розрахунках не враховано підвищення прожиткового мінімуму, який зараз дорівнює 2 270 грн проти 1921, врахованого у тарифі 2019 року (зріс на 18 %). Також не враховано підвищення мінімальної заробітної плати до 6 000 грн проти закладених у тарифі 4173 грн на місяць (зросла на 44 %)”,  —  йдеться в повідомленні.

Рішення підвищити тариф на водопостачання та водовідведення вже ухвалило кілька громад Івано-Франківської області.

У Коломиї обрали найкраще оформлену вітрину та двір

Конкурс на найкраще оформлення вітрин завершився. Протягом тижня творчість оцінювали на сторінці міської ради.

Серед 10 учасників перемогу здобула туристична агенція Join Up to travel — 892 вподобання. 

Перше місце в конкурсі на найкраще оформлення дворів отримало ОСББ “Мазепи 272”  —  605 голосів. 

У Ратуші скликали позачергову сесію міської ради

5 січня відбулася V (позачергова) сесія Коломийської міської ради. Приводом до її скликання стали трагічні ДТП, що спричинені недостатнім благоустроєм автошляхів. 

Міська рада написала звернення до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та КП “Дороги Прикарпаття” з проханням облаштувати узбіччя, тротуари, освітлення та зупинки громадського транспорту. 

Журналістка: Оксана Мельничук

Фотограф: Назар Яжинський

Отримуй першим добірку новин Коломиї — підписуйся на телеграм-канал Глузду.

Якщо ти маєш важливу інформацію, якої не побачив / не побачила на сторінці Глузду,  —  напиши нам: nesamovyta@gmail.com.

Наші партнери