ГЛУЗД

Глузд розпочинає інформувати коломиян про важливі події в житті міста.

У Корницькій ОТГ відновили будівництво спорткомплексу

Незабаром талановита молодь зможе займатися всіма видами спорту, бо в передмісті Коломиї до кінця року збудують єдиний модульний спортивний зал. Про це повідомили на сторінці Відділу молоді та спорту Коломийської РДА.

У с. Королівка Корницької ОТГ відновили роботи з будівництва спортивного комплексу. Споруджувати його почали 2019 року в рамках державної програми “Велике будівництво”. Кошторисна вартість об’єкта становить понад 10 мільйонів гривень. Окрім сучасного манежу, тут будуть і місця для глядачів.

На сьогодні триває активна робота, але сам план побудови комплексу ще будуть вдосконалювати.

Коломийські школярі отримали фінансову винагороду за успіхи в навчанні

78 учнів-призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та переможців Міжнародних конкурсів і турнірів нагородили грошовими преміями, про це повідомляє Управління освіти Коломийської міської ради. Щороку в місті відзначають досягнення учнів.  

Загальна сума становить 52 тисячі гривень. Кожному призеру призначили премію відповідно до кількості перемог — від 400 до 2000 гривень.

Слова вдячності та премії за якісну підготовку переможців отримало й 67 педагогів міста. 

Ремонтні роботи

Днями в Коломиї завершили капітальний ремонт дороги вулиці Вітовського. Окрім цього, триває перепідключення водопровідної мережі від вулиці Мазепи, 305а до ПНС у рамках проєкту “Розвиток міської інфраструктури – 2”, про це інформує КП “Коломияводоканал”

У четвер, 23 липня, від 8.00 до 19.00 год, припинять водопостачання за такими  адресами:

1. Мазепи: 250, 262, 268, 268а, 270, 272, 274, 288а, 290, 292, 298, 298а, 298б, 298г.

2. Маковея, 16а.

Підсумки тижня про коронавірус на Прикарпатті читай тут.

Якщо ти маєш важливу інформацію, якої не побачив / не побачила на сторінці Глузду,  —  напиши нам: nesamovyta@gmail.com.

Журналістка: Оксана Мельничук


Отримуй першим добірку новин Коломиї — підписуйся на телеграм-канал Глузду.

Наші партнери