ГЛУЗД

У нас цікава пропозиція: провести ніч Halloween, переглядаючи жахи. Журналістка Глузду Ірина Блаженко створила добірку стрічок, які можуть тебе захопити, тому запасайся попкорном та готуйся не спати.

Мовчання ягнят

Фільм “Мовчання ягнят” став класикою трилерів та є третім в історії, що завоював «Оскари» в 5 найпрестижніших номінаціях.

Серійний убивця «Буффало Білл” здирає шкіру зі своїх жертв. ФБР, зазнавши численних невдач у розслідуванні, вирішує звернутися до колишнього психіатра Ганнібала-«Канібала» Лектера. Той перебуває в ізоляторі психлікарні і, щоб якось розважитися, вирішує “погратися”. 

Він просить молоду слухачку академії ФБР розповісти про своє життя і як вдячність за розповідь вказує на деталі, завдяки яким дівчина знаходить слід, що веде до Буффало Білла.

Лялька

Героїня цього фільму отримала дуже дивну роботу. Подружжя  попросило її наглядати за порцеляновою лялькою, до якої вони ставилися, як до живого хлопчика. Так вони намагаються впоратися з болем втрати 8-річного сина. 

Спершу вона ставилася до цього не серйозно й нехтувала дорученнями, але далі з дівчиною трапляються дивні речі і вона розуміє  —  лялька жива.

Грета (героїня  —  ред.) починає доглядати ляльку, читати книги, вкладати спати…

Проте згодом стає зрозуміло: річ не в ляльці…

Сіністер

Сім’я переїздить у дім з не дуже щасливим минулим. Усіх мешканців, які коли-небудь там жили, знаходили мертвими, окрім маленьких дітей. Вони зникали безвісти…

Головний герой знаходить кіноплівки,  завдяки яким з’ясовує, що ж трапилось. Він дізнається, що в домі померла не одна сім’я і кожного разу після вбивства зникала дитина.

kinopoisk.ru

На ту пору в домі вже відбувалися різні дивні речі, тому герой вирішує переїхати в попереднє помешкання. Там він знаходить ще одну плівку та з’ясовує, що вбивства сімей записували діти, які зникли. Він втрачає свідомість, а коли отямлюється, то бачить перед собою дочку, а вже згодом стає героєм таких самих відео…

Кладовище домашніх тварин

Сім’я переїздить у невеличке місто. Тут маленька дівчинка знаходить незвичне й моторошне місце — кладовище домашніх тварин. Мешканці міста по-особливому ставляться до поховання тварин, мають навіть спеціальний ритуал. 

Якось у родини помирає кіт, і ховають його на тому кладовищі. Через кілька днів кіт повертається. Так, кладовище незвичне, як і ліс, де воно розташоване. У ньому є щось, що здатне повертати тварин та котів з того світу.

Спойлер: з людьми цього ліпше не робити.

Платформа

Усе відбувається в багатоповерховій тюрмі. Жахи тут не в монстрах, містиці чи вампірах, а в людині, у тому, на що вона готова, щоб  вижити. 

Кожного місяця в’язнів переміщують на інші поверхи, і де вони опиняться  —   невідомо.

Ті, хто на найвищому поверсі, мають змогу нормально харчуватися, а тим, хто нижче, діставалися тільки недоїдки або й нічого. Щоб вижити, вони використовують найгірші методи.

Чи вдасться їм зберегти людяність  —  дізнавайся.

Доктор Сон

Фільм є продовженням стрічки “Сяйво” 1980 року. Як і в романі короля жахів Стівена Кінга, у стрічці розвиваються події через 40 років після першої частини. 

Денні виріс і повторив долю свого батька Джека  —  став випивати. Його здібності трохи ослабли, але інколи головний герой може передбачати майбутнє. 

Коли Денні вирішує налагодити життя, то йде працювати в госпіс. Працюючи там, головний герой бачить, що відчувають старенькі, коли помирають. Він допомагає легко відійти їм із цього світу. Тоді пацієнти поміж собою почали називати його Доктор Сон.

Згодом у його житті з’являється незвична дівчинка Абра. У неї також є здібності, через які на неї полюють.  Без його допомоги їй не вижити… 

Ден жертвує власним життям, аби здолати тих, хто загрожує життю дівчинки…

Журналістка: Ірина Блаженко

А щоб у твоєму житті було більше Глузду —підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери