ГЛУЗД

Новий очільник Коломийської ОТГ

Перша сесія міської ради нового скликання відбудеться 17 листопада, де ексмер Ігор Слюзар складе свої повноваження, а Богдан Станіславський прийме присягу голови Коломийської ОТГ. 

На виборах до міськради перемогли такі партії:

  • Європейська солідарність —  14,49%
  • Самопоміч — 14,34 %
  • Батьківщина — 12,85%
  • Українська народна партія — 11,20%
  • Свобода — 6,76%
  • Народний рух України — 6,09
  • Слуга народу  — 5,32%
  • За майбутнє — 5,08% 

Коломия в помаранчевій зоні

За рішенням, яке ухвалили під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Коломию та район віднесено до  помаранчевої зони.

Епідемічний рівень встановлюють на 14 днів.

Школи Коломиї працюють у звичному режимі

В управлінні освіти міської ради повідомили, що навчання в закладах загальної середньої освіти Коломийської ОТГ розпочалося 2 листопада у звичному режимі з дотриманням протиепідемічних вимог.

Коломию прикрасив новий мурал

Огорожу економіко-правового коледжу розмалювала коломийська художниця Юлія Ангелюк. Раніше дівчина малювала панорамну Коломию на полотнах, а потім у неї з’явилась мрія створити мурал. Йдучи повз коледж, Юля зрозуміла, що наступна панорама буде саме тут.

Для втілення ідеї дівчина взяла дозвіл у директора коледжу.

Роботи над муралом ще не завершено. Незначні деталі Юля обіцяє домалювати найближчим часом.

У середмісті Коломиї відбулась акція на підтримку книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”

Студенти та викладачі Коломийського навчально-наукового інституту вийшли на акцію “Говори, як Стус”. 

Вони спільно з працівниками Центральної районної бібліотеки висловили свою думку щодо скандалу, що розгорівся довкола книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса». Про це йдеться в сюжеті Телерадіокомпанії НТК.

“Молодь читала патріотичну лірику Василя Стуса під гаслом “Я не боюсь українського судочинства”. Книга Кіпіані не проти Медведчука, а для українського народу.  Дух Стуса житиме, поки українці його читають”,  —  каже викладачка Коломийського навчально-наукового інституту Галина Волощук.

У Коломиї відбувся футбольний турнір пам’яті видатного спортсмена

Участь у турнірі пам’яті Михайла Турянського взяли футболісти з Печеніжина, Косова, Івано-Франківська та Коломиї.

Організувала захід федерація футболу міста. З трибуни за молодими футболістами спостерігали й сини видатного спортсмена Сергій та Андрій Турянські, повідомляє телерадіокомпанія НТК.

Перемогу в першому турнірі здобули юні вихованці спортивної школи з Івано-Франківська.

Михайло Турянський —  коломиянин, який усе життя присвятив спорту. Він свого часу грав за франківський «Спартак» та понад 30 років тренував юних футболістів Львова в дитячо-юнацькій спортивній школі.

У Коломийському театрі прем’єра нової вистави

25 жовтня в  Коломийському театрі ім. І. Озаркевича відбулася нова специфічна драма під назвою “Собача будка”, про це повідомляє телерадіокомпанія НТК.

Режисер постановки Дмитро Мельничук розповів, що це історія про трьох братів, які після смерті батька прийшли в його дім та розмірковували над життям. Це не перша робота режисера, однак це його дебютна постановка як головного режисера театру.

У Коломиї презентували виставку “Відтінки марсали”

30 жовтня в Коломиї в МЦ “Світовид” відбулося відкриття персональної виставки NataliDK (Наталії Довганюк) “Відтінки марсали”.

У роботах художниці сьогодення переплетено з майбутнім, ідеться на сторінці мистецького центру. Більше про творчість Наталії Довганюк дізнавайся в нашому матеріалі. Побачити картини художниці можеш упродовж двох наступних тижнів у мистецькому центрі “Світовид”.

Журналістка: Оксана Мельничук
Фотографка: Оксана Санагурська

Отримуй першим добірку новин Коломиї — підписуйся на телеграм-канал Глузду.

Якщо ти маєш важливу інформацію, якої не побачив / не побачила на сторінці Глузду,  —  напиши нам: nesamovyta@gmail.com.

Наші партнери