ГЛУЗД

Усе почалося з родимки… 2017 року 33-річній Аліні її видаляли. Після процедури лікарі запевнили жінку, що все гаразд. Та на початку карантину вона помітила ущільнення завбільшки з горошину. І як тільки карантинні обмеження послабили, жінка одразу пішла до лікарні.

Після огляду, КТ, МРТ, УЗД Аліні діагностували «Меланому шкіри». Окрім цього, виявили метастази  в легенях та лімфовузлах.

Тоді життя 33-річної жінки, яка виховує сина та мріє про власний дім, поділилося на “до” і “після”. Тепер вона шукає кошти, необхідні, щоб подолати рак. Потрібно близько 900 тис. гривень. Препарат “Кетруда”, який використовуватимуть для терапії, коштує 128 000 тис. грн за флакон, а їх потрібно 8.

Аліна перебуває на лікуванні в інституті раку в Києві, їй залишилося зібрати 400 тисяч.  Жінка не може зробити цього сама, тому їй доводиться звертатися до небайдужих. 

Аліна вже пройшла два курси хіміотерапії, та не здається, бо має мрію:

“Усе, що я хочу, — одужати й показати дитині світ. І ще мрію про власний будинок”, — усміхаючись ділиться Аліна.

Жінка розповіла, як їй важко було переступити через себе та просити про допомогу, тому вона вдячна всім небайдужим, які відгукнулися на її біду.

“Щодня одна дівчина надсилає мені по 5 гривень. Я запам’ятала  прізвище, і, коли отримую сповіщення, для мене це, як “привіт” (посміхається — ред.). Тому я щиро дякую всім тим, хто допоміг мені зібрати ці кошти. Для мене це важливо”, — розповідає жінка.

Ти також можеш допомогти Аліні одужати та повернутися до звичного життя.

Реквізити для допомоги:
ПриватБанк: 5168 7573 3095 6634 або
МОНОБАНК: 5375 4141 2002 9573
Головко Аліна.

Журналістка: Ірина Блаженко

А щоб у твоєму житті було більше Глузду —підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери