ГЛУЗД

Amazon буде доставляти товари дронами

Amazon отримав статус авіаперевізника. Це дасть змогу компанії легально доставляти безпілотниками товари, які замовили онлайн. Проте поки що невідомо, коли це стане можливим.

CNN повідомляє, що для отримання сертифіката здійснили понад 500 випробувань на безпеку та ефективність використання безпілотників.

Amazon уже представив власну розробку — безпілотник MK27.

Він має доставляти товари вагою до 2,3 кілограма на відстань до 12 кілометрів упродовж 30 хвилин.

Huawei може покинути ринок смартфонів

Huawei загрожує вихід з ринку смартфонів, де компанія в п’ятірці лідерів.

Таку думку висловив аналітик  Мінг-Чі Куо, повідомляє DailyComm.

Він вважає, що нові американські санкції можуть сильно вплинути на бізнес китайського виробника мобільних пристроїв і телекомунікаційного устаткування.

За найгіршого розвитку подій Huawei може повністю відмовитися від випуску смартфонів. 

Розумний сміттєвий контейнер

На Xiaomi Youpin представили розумний сміттєвий контейнер для сортування Quange GA1.

Сміттєвий кошик коштує 14 доларів.  

У ньому можна зберігати й сухе, й вологе сміття, пише ITech.

Якщо користувач махає рукою або трохи згинає коліна в радіусі 20 см від смітника, кришка автоматично відкривається. Її також можна встановити так, щоб вона була відкритою протягом тривалого часу, якщо ти, до прикладу, готуєш і тобі потрібен смітник.

Наразі такий смітник доступний тільки на території Китаю.

Google запускає платформу для дітей

Google запровадила для користувачів Android режим Kids Space, що складається з додатків, книг та відео для дітей, повідомляє Gadgets360.

Також на платформі є батьківський контроль для вибору програм використання.

Google Kids Space рекомендуватиме матеріали, призначені для дітей, на основі їхніх інтересів, як-от додатки та ігри від Google Play, які схвалили вчителі та спеціалісти з питань освіти та медіа для дітей спільно з радниками з Гарварда.

Фейсбук викрив проєкт з російськими ботами

Фейсбук повідомив про видалення облікових записів, що пов’язані з російською “фабрикою тролів”, через участь в іноземних кампаніях впливу, повідомляє 5 канал.

Облікові записи діяли під керівництвом російського “Агентства інтернет-досліджень”, яке називають “фабрикою тролів”. Окрім фейсбуку, облікові записи видалили також в інстаграмі. Ботів створили для втручання в перебіг президентських виборів у США. Вони спрямовували на користувачів пропагандистські матеріали. 

Американські інженери створили “інтерактивний” папір 

Інженери університету Пердью в США розробили процес друку, завдяки якому можна перетворити папір на клавіатуру для ноутбука, повідомляє Gizmodo.

Щоб папір друкував, його треба покрити молекулами з високим умістом фтору.

Фторовмісні молекули утворюють “трибоелектричні зони”, що можуть мати бездротовий зв’язок Bluetooth з власним живленням. Папір, надрукований таким методом, не потребує зовнішніх акумуляторів, оскільки виробляє електроенергію під час контакту з пальцями користувача.

Журналістка: Ірина Блаженко

Фото: Джерело

А щоб у твоєму житті було більше Глузду —підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери