ГЛУЗД

У Франції мітинги на підтримку України відбуваються два рази на тиждень, переважно в суботу та четвер. Так, 6 квітня відбулася маніфестація з дозволу мерії Парижу.

На мітингу здебільшого були українці та французи. Серед учасників представники із Червоного хреста. Була й емоційна представниця Білорусі, яка назвала Лукашенка диктатором та вбивцею і сказала: «Білорусь з вами!».

Спочатку всі учасники співали гімн України та вигукували національні гасла: “Слава нації — смерть ворогам”, “Герої не вмирають — вмирають вороги”. Опісля почали виступати представники мерії. Мітинг тривав приблизно дві години.

Оксана Депутат, яка родом із села Вільшаниця, що на Тисмениччині, приїхала в Париж ще 5 березня. Дівчина каже, що на такі мітинги ходить часто, бо їй небайдужа доля своєї країни та народу.

“Не можна сидіти склавши руки. Наша мета — привернути увагу європейського суспільства та отримати від нього підтримку. Світ має почути нас та посилити санкції проти росії. Відчутно єдність нашого народу навіть за кордоном та гордість за всіх героїв, які воюють за нашу батьківщину”, — ділиться дівчина.

На деяких фото зображені люди, які лежать з кровавим полотном. Так мітингувальники закликали, щоб увесь світ бойкотував росію.

Захід завершили хвилиною мовчання, вшанувавши жорстоко вбитих мирних мешканців України.
Журналістка: Уляна Сторощук
Фотографка: Оксана Депутат


А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:
🔸телеграмі 
🔸 вайбері
🔸 вацапі
🔸 фейсбуці
🔸 інстаграмі
🔸 твіттері

Наші партнери