ГЛУЗД

У неділю до Коломиї завітали волонтери громадської організації “Будуємо Україну Разом” (БУР), які в Івано-Франківську створюють простір для внутрішньо переміщених осіб. Координаторка волонтерів “Карітас Коломия” Іванка Федорак розповіла про їхню зустріч:

«До Коломиї волонтери БУРу приїхали на культурно-освітню програму, яку ми організували спільно з музеєм “Писанка” і Національним музеєм народного мистецтва Гуцульщини та Покуття. У нас був майстер-клас з писанкарства та екскурсії музеями й містом. Усі були дуже задоволені, що змогли долучитися до такого сакрального мистецтва в Коломиї, ще й у музеї “Писанка”».

Іванка додає, що волонтери БУРу та Карітасу мали змогу пройнятися духом писанкарства та зрозуміти процес створення писанки від початку і до кінця. 

“Також ми мали час поспілкуватися, поділитися волонтерським болем, обмінялися досвідом і поспівали пісень, навіть деякі волонтери заграли на бандурі. Цей захід допоміг волонтерам трішки розвіятися, відновити сили, розслабитися, щоб надалі допомагати людям”, — ділиться Іванка Федорак.

Журналістка: Юлія Варчук
Фото: “Карітас Коломия”

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:
🔸телеграмі 
🔸 вайбері
🔸 вацапі
🔸 фейсбуці
🔸 інстаграмі
🔸 твіттері

Наші партнери