ГЛУЗД

16 квітня в Парижі активні українці організували демонстрацію на підтримку України. До Франції вони приїхали на молодіжний міжнародний обмін “Erasmus Change”, темою якого є вода. 

Оксана Пасічна з міста Яремче зібрала молодь, щоб нагадати французам і туристам, що війна ще не закінчилась, що люди досі помирають.

Українки, румунки, киргизстанки, грузини і навіть один турок узяли українські прапори і під українську музику вигукували низку гасел: “Слава Україні — Героям Слава!”, “Слава нації — смерть ворогам!”, “Україна понад усе!”. Під пісню “Ой у лузі червона калина” учасники дійства підіймалися повз фонтани Трокадеро. З ними фотографувались і аплодували. 

“Українці доєднувалися до нас: сім’я із Хмельницького, чоловік з окупованого Скадовська та сім’я з Борисполя, яка на день приїхала з Брюсселю побачити Париж”, — розказує яремчанка.

Також дівчина зустріла українського чемпіона з фігурного катання, який презентував Україну на Олімпійських іграх. «До нас підійшла жінка з тризубом на шиї і сльозами на очах: “I’m American, and my son in Mariupol now». Боляче”, — пише Оксана Пасічна в інстаграмі.

«Ми шукаємо одне одного поглядом і прапором. Знаходимо підтримкою і розумінням”, — додає активістка. Основне — обійняти кожного і сказати: “Ми скоро побачимось з Вами вдома”».

Журналістка: Уляна Сторощук

Фото надала Оксана Пасічна

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:
🔸телеграмі 
🔸 вайбері
🔸 вацапі
🔸 фейсбуці
🔸 інстаграмі
🔸 твіттері

Наші партнери