ГЛУЗД

Учора в Шевченківському парку відбувся фестиваль “Коломийська лижка”. Участь у ньому взяло 8 громад, які належать до Коломийської ОТГ, кожна дивувала своїми традиційними стравами. Гості свята могли не просто скуштувати смачну їжу, а й відвідати концерт. 

 “Це замануха для містян, щоб подорожувати Коломийщиною”

“Такий захід Коломийська міська рада  організовує вже вдруге.  2019 року в нас був конкурс на найкращу страву, а після його завершення  в центрі організували невеликий фестиваль їжі, який називався “Начинка по-коломийськи”. Ми побачили, що це дуже перспективна та крута ідея, тож вирішили, що потрібно організувати знову.  


Я думаю, що ця справа буде жити й наступні рази вона буде ще кращою.  Цьогоріч хочемо познайомити коломиян із селами, що входять до Коломийської ОТГ, показати різноманітність їхньої кухні та змотивувати відвідати ці села. 
“Коломийська лижка” — це замануха для містян, щоб подорожувати Коломийщиною,”  —  каже один з ведучих Роман Кутя.

Для проведення фестивалю обрали парк імені Т. Шевченка, бо його потрібно повертати в місто. З приводу свята туди провели світло та полагодили дорогу, тож тепер легше організовувати різні виступи, для яких потрібне освітлення. Поряд відбувався фестиваль “Опришківські забави”, який організували підприємці. Гості могли взяти участь у змаганнях, а опісля послухати виступ гурту ”Мері” та Любомира Згурського. Ведучими програми були Дикі Гуцули.

Фото і текст: Каміла Чернєцова

А щоб у твоєму житті було більше Глузду —підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери