Коломиян закликають підписати петицію про доукомплектування баскетбольного майданчика

2017 року на території коломийського ліцею імені М. Грушевського за програмою громадського бюджету зробили спортивний майданчик. Тепер громада міста пропонує доповнити його двома щитами зі стійками для гри в баскетбол.

За словами громадського активіста Івана Візнюка, у Коломиї немає жодного повноцінного, безпечного майданчика, де можна пограти в баскетбол або стрітбол. На такому майданчику має бути не асфальт, плитка чи бруківка, а поліуретанове, гумове покриття.  Саме таке має спортивний майданчик біля ліцею імені М. Грушевського, який може бути мультиспортивним. Наразі там є волейбольна розмітка. Оптимальний варіант зробити в місті хоча б один відкритий майданчик для гри в баскетбол — доставити там два баскетбольні кільця хорошої якості на трьох стійках. Вартість їх становить приблизно 50-70 тисяч гривень. 

“Ідея полягає в тому, щоб на майданчик можна було будь-коли прийти та пограти, він має бути у вільному доступі, щоб користуватися могли всі мешканці, а не тільки ті, які вчаться в ліцеї. 

Я обійшов усі майданчики, які є в місті: або баскетбольні щити не відповідні, або немає належного покриття. Проаналізувавши цю картину, вирішив зібрати підписи, щоб якнайшвидше допомогти владі врегулювати це питання”, — каже Іван Візнюк.

Такі майданчики потрібні для розвитку, популяризації спорту серед дітей та для масовості. Діти здебільшого не йдуть грати в баскетбол у якийсь спортзал, бо треба попередньо записатися, домовитися, а локація, куди можна прийти та пограти, — це альтернативне рішення для подальшого розвитку спорту в Коломиї. 

Іван Візнюк зареєстрував петицію 30 вересня. Якщо до кінця року вона збере 200 підписів, то з місцевого бюджету мали б виділити кошти.

Підписати петицію можна на сайті.

“Якщо петиції не підтримають, будемо подавати на громадський бюджет, якщо і тут не пройде, будемо впливати на відділ молоді та спорту. Після того як петиція назбирає голоси, депутати мусять це питання розглянути. Якщо вони не підтримають, то запитання до депутатів: чим вони керуються при вирішенні такого потрібного для розвитку спорту і для зайнятості молоді питання?”,  — додає активіст.

Журналістка: Тетяна Грабна

Фото: Архів Івана Візнюка

А щоб у твоєму житті було більше Глуzду — підписуйся на наш телеграм-канал та вайбер.