ГЛУЗД

У Коломиї закрили в’їзд автомобілів на площу Відродження

Міська рада вирішила закрити в’їзд біля головної ялинки міста від 25 грудня до 10 січня.

Міський голова Богдан Станіславський повідомив, що площа Відродження буде пішохідною: в’їзд авто в будні дні заборонено від 17:30 до 22:00, а у вихідні дні — від 10:00 до 23:00. Щоб компенсувати незручності, для паркування транспорту відкрили стоянку міської ради.

Коломию обрали туристичним магнітом

Улітку Держтуризм створив ініціативу — у кожній області облаштувати об’єкти, які називають туристичними магнітами. Мета — активізувати внутрішній туризм. З усіх туристичних принад Івано-Франківщини обрали Коломию, повідомляє Укрінформ

Керівник відділу туризму Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко повідомляє, що планують облаштувати оглядовий майданчик на коломийській Ратуші та відремонтувати музей Писанки.

У держбюджеті 2021 року передбачено 100 млн гривень на розвиток туризму в Україні. Частину цих коштів скерують на облаштування туристичних магнітів.

Нагадуємо, відкриття оновленої Писанки відбулося 23 жовтня. 

Коломийські активісти організували благодійний аукціон зустрічей

19 грудня шестеро коломийських активістів розпочали благодійний аукціон зустрічей. Є 37 лотів, кожен з яких — зустріч з людиною, яка досягла успіху у своїй галузі. Люди, яким були цікаві лоти, писали в коментарях суму, яку готові пожертвувати для зустрічі з відомим коломиянином.

Завдяки аукціону наразі вдалося зібрати 22600 грн. Їх віддадуть на лікування Ярослава Гороховського. Хлопчик  потребує дорогої операції в Берліні.

Коломияни привезли перемоги з Всеукраїнського турніру з вільної боротьби

Як повідомляє відділ молоді та спорту Коломийської міської ради, 17-18 грудня в Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті воїна АТО Григорія Семанишина. Участь у ньому взяли вихованці КДЮСШ.

Перші місця посіли: Артур Костюк, Остап Калинюк, Тарас Петрук. Другі місця вибороли: Ігор Лесюк, Олександр Локанюк та Олександр Пежук. 

Тренували спортсменів: Микола Угринчук, Любомир Симак, Ігор Василишин, Григорій Шулепа.

У Коломийському музеї відбулося відкриття унікальної виставки про життя гуцулів

З нагоди 30-ї річниці створення Всеукраїнського гуцульського товариства в  Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття відбулася виставка. Понад 40 авторів представили картини й портрети, на яких відображено життя гуцулів, повідомляє телерадіокомпанія НТК.

Журналістка: Оксана Мельничук

Отримуй першим добірку новин Коломиї — підписуйся на телеграм-канал Глузду.

Якщо ти маєш важливу інформацію, якої не побачив / не побачила на сторінці Глузду,  —  напиши нам: nesamovyta@gmail.com.

Наші партнери