ГЛУЗД

Фонд підтримки 10 гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” допомагає ЗСУ, продаючи футболки. Волонтерка фонду Мар’яна Мацьків поділилася з ГЛУЗDом про популяризацію благодійності у вигляді одягу.

UA comics

Усе розпочалось з арту. Ілюстраторка Дарця Зіронька, яка співпрацює з видавництвом “UA comics”, видала серію ілюстрацій “Новий український пантеон”. 

Абсолютно випадково волонтери фонду побачили один з артів, присвячений гірсько-штурмовій бригаді. Зображення трьох воїнів, один з яких у гуцульському кептарі, що дуже захопило команду фонду. 

Особливість у тому, що ще жодна ілюстрація із серії “Новий український пантеон”, не була присвячена конкретній бригаді чи підрозділу ЗСУ. 

“Ми попросили дозволу опублікувати цю ілюстрацію як основну світлину на сторінці у фб. Я подумала, що було б круто, якби ми створили такі футболки й організували благодійний продаж”, — розповідає волонтерка фонду підтримки 10 гірсько-штурмової бригади Мар’яна Мацьків.

Так скоординувалися з керівником “UA comics” Богданом Кордобою, який надав докладну інструкцію, як зробити продукцію, і створили першу партію футболок.

Футболкова підтримка

Маленька приємність і водночас ще одна класна мета — популяризувати благодійність. Люди, які мають футболки, виставляють хештег під фото #підтримуюедельвейсів. У такий спосіб демонструють підтримку. Футболки придбали також давні друзі бригади, гурт “Kozak System”. 

26 липня футболки були у Львові на «Літературному благодійстві». Ще раніше — у Луцьку. Франківський художник одягнув футболку едельвейсів на відкриття своєї персональної виставки.

Фонд працює ще від моменту створення бригади в Коломиї.

“Нещодавно ми купили 6 квадрокоптерів на пів мільйона гривень. Також нам вдалося закупити вже понад 90 машин”, — ділиться Мар’яна Мацьків.

Від початку війни волонтери “Едельвейсу” 34 рази їздили на передову з допомогою.

“Вони купують футболки для своїх колег…”

Коломийська фотографка Аліна Громко з радістю відфотографувала моделей у футболках, якими погодились бути ведучі місцевого телеканалу «НТК» Віктор Поворозник та Оксана Гаращук. 

Частину футболок фонд дарує донорам, які роблять великі пожертви або надають значну допомогу. Так намагаються віддячити. Дарують футболки і волонтерам за те що жертвують свій час та працю. 

Невдовзі фонд організує в Коломиї благодійний вуличний концерт на підтримку едельвейсів.

Як придбати 

Долучайся до благодійної акції на підтримку воїнів 10 окремої гірсько-штурмової бригади, замовляй футболку тут.

Її стиль підійде і чоловікам, і жінкам

Колір: чорний

Тканина: 100 % бавовна

Розміри: S, M, L, XL, XXL

Вартість: 600 грн.

Тел.: +38 098 229 35 04.

Журналістка: Уляна Сторощук

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери