ГЛУЗД

Із 24 жовтня у всіх ЦНАПах Івано-Франківської громади військові без статусу учасника бойових дій зможуть отримати одноразову допомогу на оплату житлово-комунальних послуг. Про це повідомив Руслан Марцінків. 

Хто може отримати допомогу?

Військові, які призвані з 24 лютого цього року, які беруть участь у бойових діях та не користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг, можуть отримати 3 тисячі гривень. 

Зокрема військові:

  • з Івано-Франківської громади;
  • з інших регіонів України, які мають довідку ВПО, видану Івано-Франківською громадою з 1 березня, або відповідну довідку, згідно з постановою КМУ №269

Подати заяву може військовий або члени його родини у ЦНАПі та онлайн на цьому сайті у розділі “Сервіси”. Потрібно авторизуватись за допомогою BankID (код послуги 63/98), додати заяву та фото необхідних документів.

До заяви потрібно прикріпити:

  • копію паспорта людини, яка бере участь у бойових діях;
  • копію реєстраційного номера картки платника податків;
  • копію документа про участь у бойових діях;
  • реквізити рахунку з банку особи, яка воює.

Міністерство оборони України у своєму телеграм-каналі опублікувало інформацію про те, що уряд розширив перелік осіб для отримання статусу учасника бойових дій. Зміни внесли до постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413

Актом визначено процедуру надання та позбавлення статусу учасника бойових дій осіб, які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з воєнною агресією російської федерації проти України.

Завдяки внесеним змінам зазначена категорія осіб матиме змогу користуватися пільгами та гарантіями, що визначені законодавством.

Журналістка: Юлія Варчук

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери