ГЛУЗД

Компанія “Facebook” затіяла ребрендинг, цим хоче показати свою зосередженість на створенні метавсесвіту, повідомляє The Verge. Наступного тижня соціальна мережа вже матиме нову назву. 

Нові зміни генеральний директор Марк Цекерберг планує обговорити з компанією під час щорічної конференції 28 жовтня. Нову назву наразі не розкривають.

Ймовірно, ребрендинг буде позиціонувати Facebook як один з багатьох продуктів материнської компанії, що контролює такі групи, як Instagram, WhatsApp, Oculus тощо. 

У Facebook уже понад 10 000 співробітників, які створюють споживче обладнання, наприклад, окуляри AR, які, на думку Цукерберга, згодом стануть такими популярними, як  смартфони. У липні він сказав The Verge, що протягом наступних кількох років компанія буде ефективно переходити від компанії соціальних медіа до компанії метавселенності.

Нова назва може мати і стосунок до Horizon — назви досі не випущеної VR-версії Facebook-Meet-Roblox, яку компанія розробляла останні кілька років. Назву цього додатка нещодавно змінили в Horizon Worlds.

Facebook — не перша відома технологічна компанія, яка змінює назву через розширення. 2015 року Google повністю реорганізувався під холдингову компанію під назвою Alphabet, частково, щоб сигналізувати про те, що це вже не просто пошукова система, а величезний конгломерат з компаніями, які виробляють автомобілі без водіїв та медичні технології. 2016 року Snapchat отримала ребрендинг у Snap Inc.

Головна світлина: фото автора Thought Catalog з Pexels

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у телеграмі чи вайбері.

Наші партнери