ГЛУЗД

Ще більше українських сімей зможуть отримати грошову допомогу від ЮНІСЕФ. 15 червня розпочався другий етап програми “Спільно”. У ньому можуть узяти участь родини з будь-якого регіону України. 

Критерії відбору:

  1. Маєте трьох і більше дітей до 18 років.
  2. Маєте дитину з інвалідністю до 18 років.

Обов’язкова умова — ви ще не отримували грошової допомоги від ЮНІСЕФ чи іншої міжнародної гуманітарної організації після 24 лютого 2022 року.

Реєстрація 

Якщо ваша родина належить до однієї із зазначених категорій та потребує фінансової підтримки, заходьте на register.unicef.org, єдиний офіційний сайт реєстрації на програму грошової допомоги. 

У Житомирській, Київській та Кіровоградській областях соціальні працівники у громадах персонально реєструють родини. 

Заповнення форми не означає, що ви отримаєте допомогу автоматично: дані перевірятимуть на відповідність критеріям. 

Два етапи перевірки:

  1. Технічний відбір. Це перевірка на наявність і правильність усіх обов’язкових даних. Якщо заявка пройшла технічний відбір, голова домогосподарства отримує СМС на номер, вказаний у заявці. Технічна перевірка триває до двох тижнів, якщо це єдина зареєстрована заявка від родини (без дублікатів).
  1. Відбір на відповідність критеріям програми. Якщо ваша родина відповідає критеріям програми і ще не отримала допомоги від жодної іншої міжнародної гуманітарної організації, то буде нараховано кошти. Після переказу надходить СМС для підтвердження отримання платежу.     

ЮНІСЕФ надсилає СМС з короткого номера 4224.

Важливо! Не подавайте заявки кілька разів. Це збільшує час для технічного відбору та перевірки на відповідність критеріям програми, що спричиняє затримку виплат родинам.

Сума грошової допомоги на місяць становить 2 220 грн на кожного члена сім’ї, але не більше ніж на п’ятьох осіб. 

Родина отримує одноразову виплату за три місяці на вказаний у заявці банківський рахунок. Ідентифікаційний код і номер рахунку у форматі IBAN має належати одній людині, яку вказано в заявці як отримувача коштів. Помилки в цих даних можуть спричинити затримку виплат.

Журналістка: Юлія Варчук

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:
телеграмі 
вайбері
вацапі
фейсбуці
інстаграмі
твіттері

Наші партнери