ГЛУЗД

Станом на 30 вересня в Коломийській ТГ зробили 17 543 щеплення від Covid-19, 10 792 щеплення першою дозою вакцини, другою — 6751. 

Йдеться про щеплення, які зробив КНП КМР “Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”. Частину роботи з вакцинації виконував районний центр первинної допомоги, але вони не можуть відділити кількість щеплень, які зробили в районі й окремо в громаді, повідомив Глузду заступник міського голови Олег Токарчук. 

Мешканці Коломийщини можуть вакцинуватися у своїх амбулаторіях. Там доступна вакцина CoronaVac, оскільки вона не потребує особливих умов для зберігання і має тривалий термін придатності. 

Станом на ранок 30 вересня в Коломийській ТГ було:

– 2280 доз AstraZeneca;

– 491 доза CoronaVac; 

– 800 доз Pfizer.

Повний курс вакцинації пройшло близько 10 % населення. За словами заступника міського голови, порівняно з попередніми місяцями темп вакцинації помітно зріс. Якщо на початку вересня було 6500 осіб, вакцинованих першою дозою, то тепер понад 10 тисяч.

Щепитися від Covid-19 можна за адресами:

  • центр вакцинації населення м. Коломия, вул. Лермонтова, 3, у подвір’ї Ратуші. Працює в понеділок, середу, п’ятницю від 09:00 до 15:00. У вівторок та четвер — до 18.00 з обідньою перервою від 15.00 до 16.00. У суботу та неділю — від 9.00 до 14.00. 
  • центр вакцинації проти коронавірусної інфекції в приміщенні Коломийського медичного коледжу за адресою: вул. Івана Франка, 14. Працює в будні дні, від 9:00 до 14:00.
  • центр первинної медико-санітарної допомоги, вул. В’ячеслава Чорновола, пункт для ревакцинації.

Також вакцинацію здійснюють виїзні бригади до маломобільних людей та колективів організацій чи підприємств, де є 30 охочих робити щеплення. 

Куди звертатися по сертифікат про вакцинацію?

Сертифікат у паперовому вигляді можна отримати у свого сімейного лікаря. Щодо електронної версії, то потрібно зробити запит у застосунку “Дія”. Буває, що така послуга з’являється не у всіх. Причина може бути у смартфоні або недопрацюванні додатку.

Журналістка: Ірина Блаженко
Фото: НТК

А щоб у твоєму житті було більше Глузду —підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери